کتاب زندگی نو

اثر اورهان پاموک از انتشارات ققنوس - مترجم: ارسلان فصیحی-ادبیات ترکیه

The New Life (Yeni Hayat in Turkish) is a 1994 novel by Turkish writer Orhan Pamuk And with The New Life, Pamuk himself vaults from the forefront of his countrys writers into the arena of world literature. Through the single act of reading a book, a young student is uprooted from his old life and identity. Within days he has fallen in love with the luminous and elusive Janan; witnessed the attempted assassination of a rival suitor; and forsaken his family to travel aimlessly through a nocturnal landscape of travelers cafes and apocalyptic bus wrecks. As imagined by Pamuk, the result is a wondrous marriage of the intellectual thriller and high romance.


خرید کتاب زندگی نو
جستجوی کتاب زندگی نو در گودریدز

معرفی کتاب زندگی نو از نگاه کاربران
من این کتاب را 2،5 ستاره می دهم - 0.5 ستاره برای اینکه چقدر ناامید شخصیت اصلی می خواهد فرشته را پیدا کند، حسی از زندگی! Bir gün bir kitap okudum ve bütà ¼ n hayatÄ ± m deÄŸiÅŸti.When شما با روزمره خود را خسته شده اید، شما شروع به جستجو برای بعضی از مفاهیم صغری در همه چیز شما را لمس کنید. شما یک کتاب را می خوانید - آن را به شما می دهد نور و آرام، شما یک دختر را ملاقات می کنید - او به نظر می رسد یک فرشته است. شما خواندن comics و خوردن کارامل، سفر اتوبوس در جستجوی تصادفات و تصادفات اتومبیل - شما همه چیز را در دنیای این کتاب می کنید. این سفر توسط عثمان (شخصیت اصلی) هنگامی که او تنها، جوان بود و به دنبال چیزی جدید ساخته شده بود ساخته شده است. زنجیره خاطرات دوران کودکی، کتاب هایی که او قبل از آن خواندید، او را تحسین می کرد، مطمئن باشید که واقعی است و او تمام ایده هایی را که به دست می آورد، درک می کند. بعدها او متوجه شد که هر کتاب می تواند مردم را به عنوان قوی به عنوان Yeni Hayat، هنگامی که شما برای آن آماده بود، تاثیر می گذارد. اما هنگامی که او در دوران کودکی خود (کتاب ها، کارامل ها و فرشتگان) تحقیق کرد و حقیقت را پیدا کرد، راهش در حقیقت به پایان رسید. او فرشته را دید اما زمانیکه او را دید دید، او هرگز نیازی به زندگی جدید و تغییری نداشت. او فقط می خواست به خانه برود

مشاهده لینک اصلی
مطمئن نیستم. اگر سال گذشته برنامۀ Pamuks را بخوانید و فکر می کنید دیگران را امتحان کنید. فکر نمی کنم در فضای مناسب ذهن هستم و تعجب می کنم که آیا من باید به نوعی از مواد مخدر باشم تا بتوانم به آن برسم. به طرز وحشیانه ای، به سوی پایان، راوی به خاطر چند جمله از پروسس بنفش عذرخواهی می کند؛ این یک جاذبه بود، چون آنها دو جمله بودند که واقعا از خواندن لذت بردم. شاید Orhan و من هرگز کلیک نخواهند کرد.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را باور نکردم. من متوجه شدم که آن را در ابتدا به زبان انگلیسی نوشته نشده بود، اما من متوجه شدم که طرح بسیار دشوار است. لحظاتی بود که در آن شروع کردم به درک آنچه اتفاق می افتاد و سپس آن را به نظر می رسید به مماس. به پایان رسید تا تلاش برای خواندن و به جای لذت بردن از آن، من فقط می خواستم آن را به پایان برساند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب نباید به سرعت بخواند من اصلا به این معنی نیست که شما باید شروع کنید و هفته ها را بیدار کنید، اما در حال خواندن زندگی جدید هستید؛ شما باید مدت زمان طولانی، سفر اتوبوس، بوی OPA، رمز و راز، حسادت را احساس کنید .. و احساس هیجان نامه ای را که اتفاق می افتد احساس کنید.

مشاهده لینک اصلی
دکتر شخصیت ظریف، پرSaat تنظیم enstitã¼sã¼ @ N آیا baåÿkanlä آپارتمان ± ± نصب etmelik موقعیت مشخصات ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زندگی نو


 کتاب چهل قانون عشق
 کتاب چهل قانون عشق
 کتاب عقل های هفتاد ساله
 کتاب من فردای روز رفتن توام
 کتاب عرفان و انسان قدسی
 کتاب مردن آسان تر از دوست داشتن است