کتاب کتاب سیاه

اثر اورهان پاموک از انتشارات نشر چشمه - مترجم: عین له غریب-ادبیات ترکیه

گالیپ وکیل زندگی در استانبول است. همسرش، رؤیای کارآگاه رویا، ناپدید شده است. او می تواند او را برای شوهر سابق خود یا سلول، یک مقاله نویس روزنامه محبوب، ترک کند؟ اما به نظر می رسد سلول هم ناپدید شده است. همانطور که گالیپ تحقیق می کند، او خود را در نظر می گیرد هویت غم انگیز سلول، پوشیدن لباس های خود، پاسخ به تماس های تلفنی خود، حتی نوشتن ستون خود را. گالیپ هر گونه سرنوشت قابل قبول را دنبال می کند، اما ماهیت رمز و راز در حال تغییر است و زمانی که او تهدید مرگ را دریافت می کند، شروع به ترس از بدترین حالت می کند. با توجه به داستان های غم انگیز آن در مورد استانبول، کتاب سیاه، رمز و راز بی نظیری است و مدیتیشن تحریک آمیز بر هویت است. برای خوانندگان ادبیات ترکیه، این رمان فرقه گرامی است که در آن اورهان پاموک صدای اصلی خود را پیدا کرد، اما خوانندگان انگلیسی زبان نادیده گرفته شده است. در حال حاضر، در ترجمه جدید زیبای مورین آزادانه، آنها نیز ممکن است با تمام ثروت خود روبرو شوند.


خرید کتاب کتاب سیاه
جستجوی کتاب کتاب سیاه در گودریدز

معرفی کتاب کتاب سیاه از نگاه کاربران
یکی از بهترین مواردی که او در مدت زمان طولانی نوشته است. من دوست داشتم که این یکی را به من حدس زده بود و در ابتدا از سرنخ های بیش از حد بسیاری از دست ندهید.

مشاهده لینک اصلی
من با کتاب های پترونس خیلی آشنا نیستم، اما می دانم که اگر دیوید الیس درگیر باشد، آن را خوب خواهد کرد!

مشاهده لینک اصلی
دوقلوهای هریلی، ویلی و پات، هر دو خانواده پلیس، به یک توطئه شامل فاحشهخانه، مقامات بسیار سیاسی و یک خبرنگار مزدور که فقط نمی دانند چه زمانی باید ترک کنند، پرتاب می شود. بدن دفن می شود، اسرار آشکار می شود و هر کس گیج می شود. تا زمانی که یک گلوله به سر برسد، برای ویلی به ما این انفجار را برای حل این مسئله که تمام وقت من در لبه صندلی من بود، به ما بدهد. من نمی توانم این کتاب را پایین بیاورم. من تا به حال تراشی های خود را داشتم، نظریه های من داشتم، سوء ظن هایم را داشتم، اما من برای پایان دادن به من بسیار کم بود. پیچ خورده، حماسی و دیوانه کننده! من پایان را دوست داشتم! من از رمانهای جیمز پترسون لذت می برم، زمانی که او زمان را برای نوشتن خوب می گیرد. برخی از من لذت می برد، برخی از من انجام نشده است، اما آن را نمی خواهد جذاب است اگر من حداقل حداقل آن را انتخاب کنید. این یکی خوبه. +++

مشاهده لینک اصلی
من معمولا جیمز پترسون را نمی خوانم، اما من نویسنده نویسنده دیوید الیس را دوست دارم که در این کتاب با او نوشت. این یک کتاب عالی پر از تعلیق است و من امیدوارم که این یک سری باشد!

مشاهده لینک اصلی
پلیس بد، حافظه بد و تصمیمات بد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کتاب سیاه


 کتاب قلعه سفید
 کتاب دستبند
 کتاب مجموعه آثار عزیز نسین
 کتاب نگذار به بادبادک ها شلیک کنند
 کتاب یک گربه یک مرد یک مرگ
 کتاب کدام حزب برنده می شود؟